XI Piknik z Klimatem

2018-09-20
XI Piknik z Klimatem XI Piknik z Klimatem

Jak co roku, w niedzielę, 2 września, zorganizowany został Piknik z Klimatem na Placu Zamkowym w Warszawie. Hasło tegorocznego Pikniku z Klimatem: „Poznań – Warszawa – Katowice – od słów do dzieła.

Marka GRAPHITE sponsorowała nagrody dla zwycięzców konkursów organizowanych w trakcie pikniku.

W tym roku na stoisku edukacyjnym można było dowiedzieć się jak prawidłowo postępować ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz zużytymi bateriami. Poza tym na odwiedzających czekały atrakcje takie jak:

XIII Mistrzostwa w rozkręcaniu komputerów na czas – uczestnicy, wyposażeni w profesjonalne wkrętarki, rozkręcali komputery w jak najkrótszym czasie. Osoby, które uzyskały najlepsze wyniki otrzymały nagrody w postaci elektronarzędzi marki GRAPHITE

Rozkręcanie komputerów dla dzieci - młodzi uczestnicy pikniku również mieli możliwość wziąć udział w konkursie. Rozkręcali komputery i sprawdzali, co kryje się w środku.

Warsztaty z Elektrobiżuterii – elektroodpady zostały twórczo wykorzystane. Ze zużytych kabli stworzyliśmy niepowtarzalne naszyjniki, a ze starych części komputera kolczyki i pierścionki. Było to ciekawe połączenie nauki i zabawy. Nic się nie zmarnowało ;)

 

 

>> ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA NASZYCH FILMÓW PRODUKTOWYCH <<