3 lata gwarancji dla elektronarzędzi GRAPHITE

2019-08-01
3 lata gwarancji dla elektronarzędzi GRAPHITE 3 lata gwarancji dla elektronarzędzi GRAPHITE


3 LATA GWARANCJI dla elektronarzędzi GRAPHITEOd 1 sierpnia wszystkie elektronarzędzia, urządzenia, ładowarki i akumulatory są objęte 3-letnią gwarancją!

 • • bez podziałów: przy zakupie na fakturę i paragon,

 • • bez rejestracji: nie musisz zakładać konta, logować się i rejestrować produktu, gwarancja jest ważna od razu po zakupie,

 • • bez wyjątków: wszystkie elektronarzędzia, urządzenia, akumulatory i ładowarki marki GRAPHITE
3 LATA GWARANCJI dla elektronarzędzi GRAPHITEJesteśmy pewni jakości naszych elektronarzędzi, dlatego wprowadzamy program 3-letniej gwarancji, bez dodatkowych wymagań i gwiazdek.

Nie wprowadzamy ograniczeń dla firm - gwarancja dotyczy zarówno zakupów na paragon, jak i na fakturę. Nie musisz rejestrować produktu, wystarczy dowód zakupu.

Nie musisz sprawdzać, czy ładowarki i akumulatory z naszego systemu akumulatorowego Energy+ też obejmuje gwarancja - dajemy ją na wszystkie elektronarzędzia, urządzenia, ładowarki i akumulatory!
FAQ

3 LATA GWARANCJI dla elektronarzędzi GRAPHITE

 1. 1. Kupiłem w czerwcu 2019r. elektronarzędzie GRAPHITE w opakowaniu z oznaczeniem 2 lat gwarancji ile mam lat gwarancji?

  Odp.:  2 lata gwarancji

 2. 2. Kupiłem w czerwcu 2019r. elektronarzędzie GRAPHITE w opakowaniu z informacją o 3 latach gwarancji – jaką mam gwarancję na urządzenie?

  Odp.: Wszystkie elektronarzędzia w nowych opakowaniach objęte są 3 letnią gwarancją niezależnie od daty zakupu.

 3. 3. Czy jeśli kupię w sierpniu br. elektronarzędzie GRAPHITE w opakowaniu z informacją o 2 latach gwarancji to czy moje narzędzie też będzie objęte 3 letnią gwarancją?

  Odp.: Tak. Każde elektronarzędzie GRAPHITE kupione 1.08.2019r lub później objęte jest 3 letnią gwarancją niezależnie od tego czy zostało kupione w starym czy w nowym opakowaniu.

 4. 4. Które produkty objęte są 3 letnią gwarancją?

  Odp.: 3 letnią gwarancją objęte są: wszystkie elektronarzędzia, akumulatory, ładowarki, odkurzacze, spawarki oraz urządzenia spalinowe. Z programu 3 letniej gwarancji wyłączone są m.in: torby, rękawice, gadżety (termosy, smartwatche), głośniki bluetooth, akcesoria do elektronarzędzi.

 

REGULAMIN PRZEDŁUŻENIA OKRESU GWARANCJI